Середа, 18.12.2024, 20:19
Танцювальний Львів
Вітаю Вас Глядач | RSS | | PDA - для мобільних
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Сам собі перукар, або маленькі секрети чоловічої зачіски
NazarioДата: Вівторок, 08.02.2011, 22:42 | Сообщение # 1
Группа: Модераторы
Сообщений: 128
Статус: вийшов
Партнер
В іміджі пари не буває дрібниць. А, тому, крім витіюватих жіночих укладок, які з кожним роком стають все витонченішими, ми вирішили звернути увагу і на чоловічу зачіску. Виявилося, що в бальних танцях вона схильна модним віянням нітрохи не менше, ніж жіноча ...

Ні для кого не секрет, що багато партнерів в європейській програмі сьогодні тяжіють до модного італійського стилю не тільки на паркеті, але і в стрижці. У бальною стрижці італійці - мінімалісти: воліють практично голий потилицю і віскі пишною покладеної шевелюрі.

І в цьому немає нічого дивного, адже саме така стрижка не тільки створює на паркеті сильний і впевнений образ партнера, а й найкращим чином підкреслює лінію потилиці.

"У стандартній стрижці потилицю завжди витягнутий і високий. Це потрібно для того, щоб лінія в танцювальній позиції була красивою і рівною. І, якщо потилицю пострижений коротко чи порушені форми, то лінія танцювальної позиції буде виглядати не настільки рівно й гарно: буде зламаний як б самий її кінчик, у той час як в ідеальному варіанті, рівна лінія повинна тривати від мисочка ноги і до самого потилиці "- коментує майстер з багаторічним стажем бальною стрижки Світлана Трофімова-Залівако.

У більш вільної по лініях латиноамериканській програмі високий потилицю не так важливий, у латинській зачісці потилицю партнера може бути низьким або навіть подовженим. Зазвичай така довжина волосся укладається "завіточком" нагору: саме в такому стилі останнім часом можна було спостерігати Олександра Березіна, Євгенія Рюпін, Віталія Пантелєєва і багатьох інших танцюристів. Цей максі-варіант добре підходить для власників "лебединою" шиї. В інших випадках важливо не переборщити з висотою комірця і довжиною волосся: волосся повинне бути не занадто довгими, щоб не вкорочувати зорово шию.

Захоплюватися, втім, стрижками "а ля Паоло", укладаннями "а ля Мірко" (довга чолка, укладена тому) без ризику можуть дозволити собі тільки власники подібних зовнішніх даних. Решті ж таки варто подумати над індивідуальним чином: тим самим, який підійде, не Сергію Суркову, наприклад, а саме вам. Не забуваючи, втім, про те, що бальні стандарти можуть дещо різнитися з традиційними уявленнями про чоловічій класичній стрижці.

"Стрижка в бальних танцях та повсякденна чоловіча стрижка - це просто різні напрямки одного і того ж. І, незважаючи на різницю у напрямках, якість стрижки, точність виконання, вміння володіти інструментом і індивідуальний підхід до кожного клієнта, важлива при будь стрижці" - у один голос стверджують професіонали.

Так чому ж нерідко після стрижки у звичайній перукарні чи навіть шикарному салоні в нас часом виникають проблеми при укладанні на конкурсі?

"У перукарнях стрижки часто виконують за певними стандартами: бокс, напівбокс. Коли я приступаю до стрижки, - розповідає Наталія Смирнова, - для мене дуже важливо, який кінцевий візуальний результат людина хоче отримати в результаті, після укладання. Тому іноді я стрижу без всяких правил, іноді, навіть порушуючи всі правила. Зате потім, коли людина причісується на конкурс, він отримує саме той результат, який очікує. Саме тому дуже важливо правильно пояснити вашому майстру, як ви хочете виглядати у підсумку ".

Стайлінг-клас

Після того, як ви визначилися з зачіскою вашої мрії, можна приступати до укладання. Найскладніше в чоловічій укладанні - це "володіння" ... феном. І хоча, як стверджують стилісти, самому навчитися користуватися феном досить складно, але немає межі досконалості для танцюриста-бальники. Багато провідних танцюристи (наприклад, Микола Дарін і Роман Гончаров) чудово справляються з укладанням самостійно, без будь-якої сторонньої допомоги.

Це, втім, не заважає тим, хто танцює у фіналах великих турнірів, періодично вдаватися до допомоги перукарів. Адже чоловіча зачіска - ідеальна лише в перший день, вже через п'ять-шість днів вона втрачає бажану форму. Саме тому багато танцюристи прагнуть оновлювати стрижку мало не щотижня, або прямо в день перед відповідальним виступом.

"Деякі хлопці приїжджають до мене перед лондонськими турнірами прямо в готель", - розповідає Наталія Смирнова, створює зачіски таким танцюристам, як Дмитро Жарков, Андрій Чубарєв, Іван Крилов, Євген Мошенін. Останній, до речі, на своєму прикладі зрозумів, як небезпечні жарти в кріслі майстра: одного разу він зашутілся настільки, що Наталія, жартома, вистригла йому на потилиці літерку "М": "Це було влітку, в танцювально-спортивному залі" Форум ". Всі турніри тоді закінчилися, але чомусь в той літній день всі вирішили постригтися: мабуть, перед відпусткою. Варто було Дружині вийти на паркет і повернутися спиною, як всі всі помітили. А я в той день виправляти нічого не стала, залишила все, як було ".

На "Бріоліні"

Для хорошої укладання важлива не тільки правильно підібрана, "свіжа" стрижка, але і хороші засоби для укладання. Їх методом проб і помилок можна знайти не тільки в професійних, але і в непрофесійних лініях (так, наприклад, на туалетному столику Майкла Малітовський можна побачити чорний лак Taft Power мегафіксаціі, дуже улюблений, не дивлячись на свій приголомшливий запах, багатьма танцюристами).

Головне, щоб це були кошти сильної фіксації, а значить з великим вмістом спирту, який і дозволяє зачісці триматися міцніше.

Лак - це запорука красивої зачіски. Не жалійте його, але не використовуйте відразу великих доз, для хорошої укладання вони можуть стати "смертоносними". Дуже сильно захоплюватися гелем теж не варто (особливо, якщо волосся тонке).

Гель - це важка артилерія. Обтяжуючи волосся, він деколи може зробити зачіску безформної і підкреслити недоліки абрису голови.

Вже тоді, коли ви укладаєте волосся феном, необхідно поставити правильний напрямок зачісці. У укладання "корінці" (коріння волосся) важливіше, ніж "вершки" (кінці волосся), тому найважливіше: це підняти і спрямувати саме коріння волосся: якщо коріння волосся не піднялися, то укладання швидко втратить свій вигляд.

"Ви не зможете додати красиву форму кінчиками волосся, якщо коріння волосся не укладені. Кінці волосся - це штрих до зачіски, а основа її, це правильно укладені коріння", - коментує Світлана Трофімова-Залівако. При латинської укладанні коріння волосся не піднімаються так сильно, а значить, гелю можна використовувати більше. Ось один з базових способів укладання на конкурс, який нам порадила Світлана:

Укладання: інструкція із застосування

Крок 1

Укладання на конкурс робиться тільки на чисту голову. Після миття голови на мокре волосся наносимо піну сильної фіксації. Це необхідно, щоб волосся став жорсткішим і тримав форму після укладання феном. Піна розподіляється рівномірно по всій довжині волосся, починаючи від імені і закінчуючи потилицею.

Крок 2

Тепер можна приступати до укладання феном. Для хорошої укладання дуже важливо, щоб фен мав хорошу потужність (1600 - 1800 Вт) і, як можна більш вузьке сопло (насадку). Якщо сопло фена широке, воно буде просто сушити Ваше волосся, а не укладати їх точково. Укладання феном завжди починаємо з потилиці, у стандартній зачісці його особливо важливо підняти.

Крок 3

Наступний крок - рівний проділ (класично він повинен проходити від середини брови і до верхівки). Для цього краще всього використовувати подвійну щітку, яка добре "заламує" волосся. Багато гребінця не володіють цими цінними властивістю, а значить, ви не зможете додати коріння потрібний напрямок. Для ефективного результату при укладанні, не забувайте надсилати фен у коріння волосся.

Щоб укласти проділ, нижню частину скроні укладаємо тому, а верхню - зверху вниз. Переходимо до іншого скроні і укладаємо точно так само. Після цього укладаємо тім'яну зону. Укладаємо волосся назад, не чіпаючи тільки чубок. Саму чубок укладати краще знизу вгору, трохи набік, створивши невеликий карниз з волосся.

Крок 4

Після укладання приступаємо до моделювання. Беремо невелику кількість гелю (краще не мокрого), і проходить руками по всій довжині волосся від особи і до потилиці. Тепер час лаку, фену і гребінця з рідкими зубцями. Досить вдалі лаки для волосся можна знайти у L'Oreal (Infinium Regular) і OSIS (Freeze Hairspray, Session Нairsprey). Вони не тільки добре тримають форму, але і володіють красивим блиском на волоссі, що надає особливий шарм зачіски.

Коріння потилиці бризкає лаком, і ненадовго залишаємо. Самі тим часом переходимо до скронь і проділу. Трохи сбризнув лаком, проводимо гребінцем по скронях тому. Якщо вийшло, закріплюємо лаком, і на слабкому фені підсушуємо в напрямку укладання. Проділ (він повинен бути зачесане набік суворо) теж залачіваем з феном, коріння чубчика лачім і зчісувати в потрібному нам напрямі. Потилицю моделюємо в останню чергу. Все, що вийшло, ще раз лачім лаком і сушимо гарячої, але не сильним струменем фена (так, щоб не зламати зачіску) до "хрусткої скоринки".

Крок 5

В якості фінального, блискучого штрих можна скористатися спреєм для волосся з діамантовим блиском Osis Schwarzkopf Professional (вартість флакона близько 600 рублів), блиском для волосся Big Shine від Sexy Hair або більше бюджетним, але також досить ефектним варіантом Londastyle Gloss Spray shine від Лонда (вартість флакона 200 - 250 рублів).

А щоб дзеркальний блиск не перетворився на великий, не можна забувати, що при нанесенні цього засобу є свої маленькі хитрості. Будь-які блиски для волосся розбризкуються зверху, немов легке хмара духів. Зазвичай блиск розпорошується з досить великої відстані (30-40 см), в точці прямо над верхівкою. При цьому волосся не повинні потрапляти прямо під струмінь, навпаки, як би огортатися блискучим хмарою з флакона (тільки тоді всі масла і силікони самі осядуть на волосся під впливом власної "тяжкості").

Для завершення укладання достатньо двох або трьох таких хмарних процедур. Щоб рівний блиск залишався по всій довжині волосся, ми не торкаємося більше до зачіски. Там, де ви доторкнетеся до неї, волосся блищати більше не будуть. Ну, а щоб цей блискучий результат по дорозі на конкурс не втратив форму і "товарний вигляд", взимку замість шапки доведеться скористатися капюшоном.


Джерело: www.dancesport.ru
Прикрепления: 7948529.jpg (24.8 Kb) · 0494866.jpg (23.4 Kb) · 3764302.jpg (21.0 Kb)


Я не стараюсь танцевать лучше всех остальных. Я стараюсь танцевать лучше себя самого. (Михаил Барышников)
 
TrenerДата: Вівторок, 08.02.2011, 23:25 | Сообщение # 2
Группа: Администраторы
Сообщений: 369
Статус: вийшов
Партнер
тепер не треба роз яснювати на пальцях як треба стригтись!!! biggrin

Танцуйте и будьте счастливы!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Хто сьогодні був на форумі
Танцювальний Львів © 2010 р.
Create a free website